Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tandem yamaç paraşütü uçuşu için yolcunun herhangi bir deneyime sahip olmasına gerek yoktur, bütün kontrol profesyonel ve deneyimli pilotlarımızdadır!

Yolcular dağa çıkan transfer aracına bindikleri andan, yere indikleri ana kadar sigortalıdırlar.

Babadağ’ın zirvesine yolculuğumuz görkemli villaların ve yemyeşil Sedir ağaçların arasından geçerek yaklaşık 30 dakika sürmektedir. HANUMAN şirketimizde uçuşlarımız sizlere kolaylık sağlamak için günde 5 defa gerçekleşmektedir.

Kask ve ihtiyaca göre uçuş tulumu her yolcuya sağlanmaktadır.

Havada geçirilen zaman yaklaşık 20-30 dakika civarında olmaktadır, meteorolojik şartlara göre uçuş süresi değişmektedir. Yamaç paraşütü uçuşunuz esnasında meşhur Ölüdeniz’i kuş bakışı izlemek için yeterince vakit bulunur ve ardından yere yumuşak bir iniş gerçekleşmektedir.

Seçtiğiniz pakette fotoğraf ve videonun da ücrete dahil olup olmadığına lütfen dikkat ediniz! Ben bu cümleyi anlamadım, ne paketi?

Kötü hava koşulları nedeniyle uçuşların ertelenme ihtimali olduğunu lütfen unutmayınız! Sizin sağlığınız ve güvenliğiniz bizim 1. önceliğimizdir, eğer uçuşun bu gibi sebeplerle ertelenme durumu söz konusu ise en kısa sürede yeni bir tarih ve zaman belirlenmektedir.

Değişen hava koşulları ve rüzgar yönü güvenli uçuş için çok önemlidir bu yüzden pilotlarımız tarafından, transferden ve kalkıştan hemen önce en az 2 kere kontrol edilir.

5 yaş altı çocuklar, kalp hastaları, ciddi sağlık problemi bulunanların ve 100 kilodan fazla olanların uçmasına izin verilmemektedir.