Hakkımızda


Bütün pilotlarımız profesyonel olup, 5 ile 20 senelik yamaç paraşütü uçuş deneyimine sahiplerdir. 2017 yılına kadar Türkiye’de; Ölüdeniz’de, Kaş’ta, Alanya’da, Pamukkale’de Karadeniz’de, ayrıca Lübnan’da, Brezilya’da, Rusya’da, Kırgızistan’da, Nepal’de ve Pokhara’da en iyi firmalarda hizmet verdik. Artık Ölüdeniz’de kendi firmamızda sizlere daha iyi uçuş keyfi vermek üzere bulunmaktayız. ? Bizler sadece pilot değiliz, bazılarımız dans eğitmeni, bazılarımız fotoğrafçı, marangoz, tasarımcı, dalıgıç, sörfçü ve daha fazlası ☺.

HANUMAN yamaç paraşütü firması olarak, Türkiye’nin en ünlü ve en güzel yamaç paraşütü merkezi olarak bilinen Ölüdeniz, Fethiye’de konumlanmış bulunmaktayız. Türkiye’nin en deneyimli lisanslı pilotlarına sahibiz ve aynı zamanda şirketimiz de tamamen pilotlardan oluşmaktadır.

Babadağ dünyanın en meşhur yamaç paraşütü kalkış alanlarından bir tanesidir. 6650 feet yani yaklaşık 1965 metre olan Babadağ, Ölüdeniz sahil ve hareketli yaşantısıyla meşhur Hisarönü yakınlarında bulunmaktadır. Burası nefes kesen manzarası, stabil hava koşulları ve Ölüdeniz’in muhteşem doğası sayesinde dünyanın en güzel kalkış alanıdır.

Babadağ’ın zirvesine yolculuğumuz görkemli villaların ve yemyeşil Sedir ağaçların arasından geçerek yaklaşık 30 dakika sürmekte olup, karşımızda ise nefes kesici manzarasıyla Babadağ bizi beklemektedir!